Logo SP ZOZ MSWiA w Krakowie

Działamy dla dobra Pacjenta

12 maja – Międzynarodowy Dzień Pielęgniarek…

Pielęgniarki ze Szpitala MSWiA w Krakowie nagrodzone za pracę w czasie pandemii.

Choć największą nagrodą jest uśmiech pacjenta i jego wdzięczność wyrażona słowem lub gestem… To miło jest zostać zauważonym i docenionym.

Pragniemy pochwalić się, że praca Pielęgniarek ze Szpitala MSWiA w Krakowie – w niezwykle trudnym czasie, gdy z lekarzami i ratownikami medycznymi stały na pierwszej linii frontu w walce z COVID-19 – została zauważona, doceniona i… nagrodzona!

Nasz uśmiechnięty Zespół dziękuje i cieszy się z tego wyróżnienia… a dla Szpitala to oczywiście powód do dumy.

 

Wręczenie statuetek z „PODZIĘKOWANIAMI” od Małopolskiej Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położnych w Krakowie – zbiega się ze szczególną datą w kalendarzu… 12 MAJA – to Międzynarodowy Dzień Pielęgniarek. Przy tej okazji: DZIĘKUJEMY Pielęgniarkom ze Szpitala MSWiA w Krakowie – za wspaniałą, profesjonalną pracę, którą widzimy i doceniamy codziennie… ŻYCZYMY: wytrwałości w trudnych sytuacjach oraz radości i satysfakcji z wykonywanego zawodu.

Aktualności

Mamy Pododdział Udarowy! – O nas w mediach…

Pododdział Udarowy w Szpitalu MSWiA w Krakowie – to kolejny taki punkt na medycznej mapie miasta… i – jak zdążyliśmy się już przekonać – bardzo potrzebny! Odkąd powstał – czyli w ciągu zaledwie dwóch i pół miesiąca – leczyło się na nim już ponad trzydziestu pacjentów z udarem mózgu. Lekarze przyznają, że to miejsce jest odpowiedzią na coraz większe zapotrzebowanie – choroba atakuje częściej, co jest zauważalne zwłaszcza po pandemii COVID-19.

Czytaj więcej »
Zdjęcie przedstawia rzut z lotu ptaka na teren szpitala. Widoczne są 3 budynki, które zostały oznaczone A B C
Skip to content