Logo SP ZOZ MSWiA w Krakowie

Działamy dla dobra Pacjenta

Cyberbezpieczeństwo z NFZ

z przyjemnością informujemy, że projekt dofinansowania wydatków poniesionych na podniesienie cyberbezpieczeństwa zrealizowany na podstawie zarządzenia prezesa NFZ  nr 68/2022/BBIICD, zakończył się dla naszej placówki pozytywnie. NFZ zakwalifikował wszystkie wskazane w projekcie wydatki jako koszt kwalifikowany i dzięki ich refinansowaniu, możliwe było zakupienie następujących usług, oprogramowania i sprzętu:

 1. Usługę audytu cyberbezpieczeństwa, zrealizowaną przez Aegis Security sp. z o.o. 
 2. Usługę wykonania tzw. zewnętrznych testów podatności, które miały na celu identyfikację luk w naszych urządzeniach chroniących wewnętrzną sieć przed ruchem z Internetu, zrealizowaną przez Aegis Security sp. z o.o. 
 3. Usługę szkolenia z cyberbezpieczeństwa, dzięki której udało nam się przeszkolić większość pracowników MSWiA w trybie stacjonarnym. Osoby, które nie mogły wziąć udziału w szkoleniu, skorzystały z możliwości szkoleń zdalnych, zrealizowaną przez Aegis Security sp. z o.o. 
 4. Urządzenie do tzw. backupu odseparowanego/odstawionego, pozwalającego wykonać kopię i odseparować ją od źródła danych. Zakupiono również 112 TB przestrzeni dyskowej, od Alo.com.pl sp. z o.o.
 5. Licencję na profesjonalne oprogramowanie do backupu, zakupioną od T-Systems Polska sp. z o.o.
 6. Licencję na oprogramowanie służące do stałego monitorowania sieci teleinformatycznej, zarządzania zasobami IT (inwentaryzowania), zarządzania użytkownikami, obsługi helpdesk etc., zakupione od Axence sp. z o.o. sp. j.
 7. Licencję na kolejne 3 lata aktywnej ochrony firewall’a, zakupioną od Ikara sp. z o.o. sp. k.
 8. Licencję na profesjonalne oprogramowanie antywirusowe, zakupione od Ikara sp. z o.o. sp. k.
 9. Kilka urządzeń mobilnych, służących zapewnieniu monitorowania zdalnego, kontrolnego odtworzenia backupu i innych zastosowań poprawiających cyberbezpieczeństwo, zakupione od Alo.com.pl sp. z o.o.
 • Podmiot udostępniający informację: SP ZOZ MSWiA w Krakowie
 • Wytworzył informację: Rafał Kosuń dn. 10.01.2023 r.
 • Wprowadził informację: Rafał Kosuń dn. 11.05.2023 r.
 • Zmodyfikował informację: Rafał Kosuń dn. 19.06.2023 r.

Napisz do nas

UWAGA! Ten formularz nie służy do uzyskiwania kopii dokumentacji medycznej. Tutaj znajdą Państwo informacje jak uzyskać kopię dokumentacji medycznej. (link otworzy się w nowym oknie)

UWAGA! Ten formularz nie służy do rejestracji na wizyty w poradniach. Tutaj znajdą Państwo dedykowany formularz do rejestracji w poradniach. (link otworzy się w nowym oknie)

Informacje na temat przetwarzania przez nas Pani/Pana danych osobowych wysłanych w formularzu

Administrator danych osobowych

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Krakowie (sekretariat@zozmswiakrakow.pl).

Cele przetwarzania danych

Przetwarzamy Pani/Pana dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym (podstawa przetwarzania danych to realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony).

Okres przetwarzania danych

Pani/Pana dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.

Prawa i obowiązki

Podanie przez Panią/Pana danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na zawarte w formularzu pytanie. Ma Pani/Pan prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz jeżeli uznają Państwo, że przetwarzamy dane osobowe niezgodnie z prawem, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (PUODO).

Więcej szczegółów na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się tutaj (link otworzy się w nowym oknie)

UWAGA! Ten formularz nie służy do uzyskiwania kopii dokumentacji medycznej. Tutaj znajdą Państwo informacje jak uzyskać kopię dokumentacji medycznej. (link otworzy się w nowym oknie)

UWAGA! Ten formularz nie służy do rejestracji na wizyty w poradniach. Tutaj znajdą Państwo dedykowany formularz do rejestracji w poradniach. (link otworzy się w nowym oknie)

Aktualności

Ogromne GRATULACJE!

Pielęgniarki z Izby Przyjęć Szpitala MSWiA w Krakowie – otrzymały odznaki za zasługi dla ochrony zdrowia. To ważne wyróżnienie zostało wręczone przy okazji Międzynarodowego Dnia

Czytaj więcej »
Zdjęcie przedstawia rzut z lotu ptaka na teren szpitala. Widoczne są 3 budynki, które zostały oznaczone A B C
Skip to content