Logo SP ZOZ MSWiA w Krakowie

Działamy dla dobra Pacjenta

Cyberbezpieczeństwo z NFZ

z przyjemnością informujemy, że projekt dofinansowania wydatków poniesionych na podniesienie cyberbezpieczeństwa zakończył się dla naszej placówki pozytywnie. NFZ zakwalifikował wszystkie wskazane w projekcie wydatki jako koszt kwalifikowany i dzięki ich refinansowaniu, możliwe było zakupienie następujących usług, oprogramowania i sprzętu:

  1. Usługę audytu cyberbezpieczeństwa.
  2. Usługę wykonania tzw. zewnętrznych testów podatności, które miały na celu identyfikację luk w naszych urządzeniach chroniących wewnętrzną sieć przed ruchem z Internetu. 
  3. Usługę szkolenia z cyberbezpieczeństwa, dzięki której udało nam się przeszkolić większość pracowników MSWiA w trybie stacjonarnym. Osoby, które nie mogły wziąć udziału w szkoleniu, skorzystały z możliwości szkoleń zdalnych.
  4. Urządzenie do tzw. backupu odseparowanego/odstawionego, pozwalającego wykonać kopię i odseparować ją od źródła danych. Zakupiono również 112 TB przestrzeni dyskowej.
  5. Licencję na profesjonalne oprogramowanie do backupu.
  6. Licencję na oprogramowanie służące do stałego monitorowania sieci teleinformatycznej, zarządzania zasobami IT (inwentaryzowania), zarządzania użytkownikami, obsługi helpdesk  etc.
  7. Licencję na kolejne 3 lata aktywnej ochrony firewall’a.
  8. Licencję na profesjonalne oprogramowanie antywirusowe.
  9. Kilka urządzeń mobilnych, służących zapewnieniu monitorowania zdalnego, kontrolnego odtworzenia backupu i innych zastosowań poprawiających cyberbezpieczeństwo.

Napisz do nas

UWAGA! Ten formularz nie służy do uzyskiwania kopii dokumentacji medycznej. Tutaj znajdą Państwo informacje jak uzyskać kopię dokumentacji medycznej. (link otworzy się w nowym oknie)

UWAGA! Ten formularz nie służy do rejestracji na wizyty w poradniach. Tutaj znajdą Państwo dedykowany formularz do rejestracji w poradniach. (link otworzy się w nowym oknie)

Informacje na temat przetwarzania przez nas Pani/Pana danych osobowych wysłanych w formularzu

Administrator danych osobowych

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Krakowie (sekretariat@zozmswiakrakow.pl).

Cele przetwarzania danych

Przetwarzamy Pani/Pana dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym (podstawa przetwarzania danych to realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony).

Okres przetwarzania danych

Pani/Pana dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.

Prawa i obowiązki

Podanie przez Panią/Pana danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na zawarte w formularzu pytanie. Ma Pani/Pan prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz jeżeli uznają Państwo, że przetwarzamy dane osobowe niezgodnie z prawem, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (PUODO).

Więcej szczegółów na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się tutaj (link otworzy się w nowym oknie)

UWAGA! Ten formularz nie służy do uzyskiwania kopii dokumentacji medycznej. Tutaj znajdą Państwo informacje jak uzyskać kopię dokumentacji medycznej. (link otworzy się w nowym oknie)

UWAGA! Ten formularz nie służy do rejestracji na wizyty w poradniach. Tutaj znajdą Państwo dedykowany formularz do rejestracji w poradniach. (link otworzy się w nowym oknie)

Aktualności

Mamy Pododdział Udarowy! – O nas w mediach…

Pododdział Udarowy w Szpitalu MSWiA w Krakowie – to kolejny taki punkt na medycznej mapie miasta… i – jak zdążyliśmy się już przekonać – bardzo potrzebny! Odkąd powstał – czyli w ciągu zaledwie dwóch i pół miesiąca – leczyło się na nim już ponad trzydziestu pacjentów z udarem mózgu. Lekarze przyznają, że to miejsce jest odpowiedzią na coraz większe zapotrzebowanie – choroba atakuje częściej, co jest zauważalne zwłaszcza po pandemii COVID-19.

Czytaj więcej »
Zdjęcie przedstawia rzut z lotu ptaka na teren szpitala. Widoczne są 3 budynki, które zostały oznaczone A B C
Skip to content