Festyn Seniora

To jeden z tych dni, w których nasz personel medyczny opuszcza mury Szpitala - żeby być bliżej ludzi: ich pytań i wątpliwości. Festyn Seniora odbywa się co roku, dosłownie po drugiej stronie ulicy, w Parku im. Wincentego á Paulo w Krakowie i organizowany jest przez Parafię NMP z Lourdes.
24 maja pogoda dopisała, więc wiele osób mogło połączyć cenny dla zdrowia spacer wśród zieleni – z podstawowymi badaniami profilaktycznymi i konsultacją lekarską.
 
Mierzyliśmy ciśnienie i poziom cukru we krwi oraz edukowaliśmy na temat zdrowia.
 
Przy okazji takich akcji, często udaje się w samą porę dostrzec osoby, które już potrzebują pomocy medycznej i można je odpowiednio pokierować – tak, żeby zadbały o siebie.
 

Metadane strony

Aktualności

Zdjęcie przedstawia rzut z lotu ptaka na teren szpitala. Widoczne są 3 budynki, które zostały oznaczone A B C
Przejdź do treści