Logo SP ZOZ MSWiA w Krakowie

Działamy dla dobra Pacjenta

Oddział geriatrii

Dodatkowe informacje

Informacji o stanie zdrowia pacjentów udzielają: 

 • Lekarz kierujący oddziałem: +48 12 662 31 53
 • Pielęgniarka oddziałowa: +48 12 662 31 22
 • Lekarze: +48 12 662 31 49
 • Pielęgniarki: +48 12 662 31 74

Rodzaj świadczeń

 • oddział dysponuje 21 łóżkami
 • oferujemy diagnostykę i leczenie chorób wewnętrznych u osób po 60 r. ż. z uwzględnieniem zespołów geriatrycznych
 • kompleksowe świadczenia medyczne (chorób układu krążenia, oddechowego, przewodu pokarmowego, endokrynologicznych, reumatologicznych, układu moczowego), poczynając od diagnostyki poprzez konsultacje specjalistyczne, rehabilitację, porady psychologiczne, leczenie oraz edukację
 • obecna przy Oddziale Poradnia geriatryczna uzupełnia profil działania o możliwość kontroli po leczeniu oraz stałego monitorowania stanu zdrowia pacjenta
 • realizacja programów profilaktycznych z zakresu układu krążenia, oddechowego, cukrzycy oraz antynikotynowych
 • stała współpraca z Klinikami i Zakładami Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego – wysoko specjalistyczna diagnostyka oraz konsultacje
 • kształcenie podyplomowe lekarzy (staże podyplomowe i specjalizacje z zakresu geriatrii).

Lekarz kierujący oddziałem

Kontakt do oddziału

Pielęgniarka oddziałowa

Godziny przyjęć

Adres

Jesteśmy w:

 • budynku A, piętro ?

Napisz do nas

UWAGA! Ten formularz nie służy do uzyskiwania kopii dokumentacji medycznej. Tutaj znajdą Państwo informacje jak uzyskać kopię dokumentacji medycznej. (link otworzy się w nowym oknie)

UWAGA! Ten formularz nie służy do rejestracji na wizyty w poradniach. Tutaj znajdą Państwo dedykowany formularz do rejestracji w poradniach. (link otworzy się w nowym oknie)

Informacje na temat przetwarzania przez nas Pani/Pana danych osobowych wysłanych w formularzu

Administrator danych osobowych

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Krakowie (sekretariat@zozmswiakrakow.pl).

Cele przetwarzania danych

Przetwarzamy Pani/Pana dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym (podstawa przetwarzania danych to realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony).

Okres przetwarzania danych

Pani/Pana dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.

Prawa i obowiązki

Podanie przez Panią/Pana danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na zawarte w formularzu pytanie. Ma Pani/Pan prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz jeżeli uznają Państwo, że przetwarzamy dane osobowe niezgodnie z prawem, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (PUODO).

Więcej szczegółów na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się tutaj (link otworzy się w nowym oknie)

UWAGA! Ten formularz nie służy do uzyskiwania kopii dokumentacji medycznej. Tutaj znajdą Państwo informacje jak uzyskać kopię dokumentacji medycznej. (link otworzy się w nowym oknie)

UWAGA! Ten formularz nie służy do rejestracji na wizyty w poradniach. Tutaj znajdą Państwo dedykowany formularz do rejestracji w poradniach. (link otworzy się w nowym oknie)

Zdjęcie przedstawia rzut z lotu ptaka na teren szpitala. Widoczne są 3 budynki, które zostały oznaczone A B C
Skip to content