Logo SP ZOZ MSWiA w Krakowie

Działamy dla dobra Pacjenta

Snowman-[Przekonwertowany]

Dyrektor ds. lecznictwa Szpitala MSWiA w Krakowie – jurorem w konkursie zainicjowanym przez Pierwszą Damę…

Choć mamy pełnię lata, to słów kilka o jesieni... tej pogodnej, aktywnej i pełnej pasji - jesieni życia. Zakończyła się II edycja konkursu „Razem dla Seniorów” - który jest inicjatywą Pierwszej Damy Agaty Kornhauser–Dudy.

Chodzi o promowanie oraz nagradzanie najciekawszych i najbardziej wartościowych projektów oraz przedsięwzięć na rzecz osób starszych.

Nagrody zostaną rozdane między 1 października – który jest Międzynarodowym Dniem Osób Starszych, a 14 listopada – w którym przypada Światowy i Ogólnopolski Dzień Seniora.

Jest nam miło poinformować, że wśród jurorów jest między innymi: dr n.med. Krzysztof Czarnobilski – internista, geriatra, dyrektor ds. lecznictwa w Szpitalu MSWiA w Krakowie.

Chętnie poznamy laureatów w trzech kategoriach: „Młodzi Seniorom”, „Seniorzy Seniorom” i „Dla Seniorów”. Szczegółowe informacje na temat konkursu – na stronie internetowej: www.prezydent.pl

Aktualności

17.04 – 24.04.2024r. – Ogólnopolski Tydzień dla Serca

Choroby układu krążenia są przyczyną aż 46% zgonów – te polskie dane, to jeden z najgorszych wyników w Europie.
Obchodzony w naszym kraju Tydzień dla Serca – ma zwrócić uwagę na to, że podstawą w walce o poprawę statystyk, są proste zmiany, które możemy wprowadzić do naszej codzienności.

Czytaj więcej »

18 kwietnia – Europejski Dzień Praw Pacjenta

Czternaście żelaznych punktów zawartych w Europejskiej Karcie Praw Pacjenta – to podstawowe prawa, gwarantujące wysoki poziom ochrony zdrowia.
Każdy powinien znać swoje prawa, dlatego dziś – w Europejskim Dniu Praw Pacjenta – przypominamy o nich…

Czytaj więcej »

“Moje zdrowie, moje prawo” – Światowy Dzień Zdrowia

“Moje zdrowie, moje prawo” – to hasło tegorocznego Dnia Zdrowia, który obchodzony jest 7 kwietnia. Ma ono przypominać o tym, że każdy człowiek ma prawo do:
dostępu do usług zdrowotnych, pomocy i opieki medycznej;
edukacji i informacji; życia w prozdrowotnych warunkach z: bezpieczną wodą pitną i pożywieniem, czystym powietrzem i środowiskiem, godnym miejscem zamieszkania i pracy.

Czytaj więcej »

Wielkanoc 2024

Życzymy przede wszystkim zdrowia, ale też wiosennej energii – która zmobilizuje do odejścia od stołów i odrobiny ruchu… dla lepszej kondycji fizycznej i psychicznej.
Pogody na zewnątrz i w środku, rodzinnej atmosfery…
RADOSNYCH ŚWIĄT!

Czytaj więcej »
Zdjęcie przedstawia rzut z lotu ptaka na teren szpitala. Widoczne są 3 budynki, które zostały oznaczone A B C
Skip to content