Logo SP ZOZ MSWiA w Krakowie

Działamy dla dobra Pacjenta

WAŻNA INFORMACJA!

Od 1 kwietnia realizujemy PAKIET ONKOLOGICZNY – oznacza to, że osoba z podejrzeniem nowotworu ma dostęp do szybkiej diagnostyki i leczenia. Skrócona droga, bez kolejek i odległych terminów jest bardzo ważna - bo RAK TO NIE WYROK... o ile wykryjemy go odpowiednio wcześnie i natychmiast rozpoczniemy terapię. Trzeba pamiętać, że choroba zwykle postępuje dynamicznie – a teraz mamy dodatkową możliwość, żeby zareagować we właściwym momencie i dać pacjentowi szansę na pełne zdrowie.
Pakiet obejmuje:
  • Oddział Chirurgiczny – w kontekście choćby nowotworów układu pokarmowego czy tarczycy…
  • Oddział Ginekologiczny – czyli nowotwory występujące w: jajnikach, jajowodach, szyjce i trzonie macicy…
  • Oddział Ortopedyczny – rak w obrębie kręgosłupa i przerzuty innych nowotworów do kości.

Po rozpoznaniu choroby i zabiegu wykonanym w naszym Szpitalu – w ramach współpracy ze Szpitalem Specjalistycznym im. Ludwika Rydygiera w Krakowie i Centrum Radioterapii Amethyst – kierujemy pacjenta na dalszą terapię.

Aktualności

Mamy Pododdział Udarowy! – O nas w mediach…

Pododdział Udarowy w Szpitalu MSWiA w Krakowie – to kolejny taki punkt na medycznej mapie miasta… i – jak zdążyliśmy się już przekonać – bardzo potrzebny! Odkąd powstał – czyli w ciągu zaledwie dwóch i pół miesiąca – leczyło się na nim już ponad trzydziestu pacjentów z udarem mózgu. Lekarze przyznają, że to miejsce jest odpowiedzią na coraz większe zapotrzebowanie – choroba atakuje częściej, co jest zauważalne zwłaszcza po pandemii COVID-19.

Czytaj więcej »
Zdjęcie przedstawia rzut z lotu ptaka na teren szpitala. Widoczne są 3 budynki, które zostały oznaczone A B C
Skip to content