Logo SP ZOZ MSWiA w Krakowie

Działamy dla dobra Pacjenta

Snowman-[Przekonwertowany]

Oddział ginekologiczno – położniczy

Dodatkowe informacje

Informacji o stanie zdrowia pacjentów udzielają:

  • Ordynator, lekarze Oddziału Ginekologicznego: +48 12 662 31 57
  • Pielęgniarka oddziałowa, sekretariat Oddziału Ginekologicznego: +48 12 662 31 58
  • Pielęgniarki w dyżurce pielęgniarek Oddziału Ginekologicznego: +48 12 662 31 59

Rodzaj świadczeń

  • ginekologia zachowawcza (diagnostyka i leczenie) w pełnym zakresie,
  • ginekologia operacyjna w pełnym zakresie w tym laparoskopia,
  • ginekologia „jednego dnia” : histeroskopia, resektohisteroskopia, histerosalpingografia.

Zasady przyjmowania

Zasady przyjmowania pacjentek na Oddział Ginekologiczny po wcześniejszym uzgodnieniu z lekarzem kierującym oddziałem.

Kierownik Oddziału Ginekologicznego konsultuje pacjentki ze skierowaniami codziennie w godz. 7.30 – 8.00 lub między zabiegami w dni powszednie do godz. 13:00.

Zasady odwiedzin

Odwiedziny u pacjentek odbywają się w godzinach:

  • poniedziałek – piątek: 15:00 – 17:00
  • sobota, niedziela, święta: 14:00 – 17:00

Charakterystyka oddziału

Oddział Ginekologiczno – Położniczy szpitala MSWiA w Krakowie funkcjonuje od 1945 roku. Przez przeszło 70 lat zaufały nam tysiące kobiet.

Świadczeń zdrowotnych udzielamy bezpłatnie w ramach umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia dla wszystkich pacjentek niezależnie od miejsca zamieszkania. Udzielamy również świadczeń dla osób nieubezpieczonych na zasadzie odpłatnej. Wykonujemy wszystkie rodzaje zabiegów i operacji ginekologicznych również w technikach małoinwazyjnych -endoskopowych.

Oddział Ginekologiczny Szpitala Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji posiada do dyspozycji niewielką ilość – 15 łóżek, dzięki czemu panuje u nas kameralna i miła atmosfera, która przyciąga do nas coraz większe rzesze nowych pacjentek. W naszej codziennej działalności stawiamy na profesjonalizm i zapewnienie satysfakcji naszym pacjentkom na jak najwyższym poziomie.

Oddział jest kompletnie wyposażony w niezbędny sprzęt i aparaturę medyczną, dysponuje również nowoczesnym sprzętem: USG, histeroskopy, resektoskopy,  pompy infuzyjne, kardiomonitory i inne.

Na oddziale 24 godziny na dobę pozostaje do  dyspozycji pacjentek zespół lekarzy: ginekologów, anestezjologów oraz troskliwe i uprzejme pielęgniarki i położne. Szczególny nacisk kładziemy na bezpieczeństwo naszych pacjentek.

Pliki do pobrania

Zachęcamy do zapoznania się z kartami przygotowania do krótkiego zabiegu diagnostycznego oraz zabiegu operacyjnego w oddziale ginekologicznym:

Lekarz kierujący oddziałem

Kontakt do oddziału

Pielęgniarka oddziałowa

Godziny przyjęć

Adres

Jesteśmy w:

  • budynku B, piętro I (dostępna winda)

Napisz do nas

UWAGA! Ten formularz nie służy do uzyskiwania kopii dokumentacji medycznej. Tutaj znajdą Państwo informacje jak uzyskać kopię dokumentacji medycznej. (link otworzy się w nowym oknie)

UWAGA! Ten formularz nie służy do rejestracji na wizyty w poradniach. Tutaj znajdą Państwo dedykowany formularz do rejestracji w poradniach. (link otworzy się w nowym oknie)

Informacje na temat przetwarzania przez nas Pani/Pana danych osobowych wysłanych w formularzu

Administrator danych osobowych

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Krakowie (sekretariat@zozmswiakrakow.pl).

Cele przetwarzania danych

Przetwarzamy Pani/Pana dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym (podstawa przetwarzania danych to realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony).

Okres przetwarzania danych

Pani/Pana dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.

Prawa i obowiązki

Podanie przez Panią/Pana danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na zawarte w formularzu pytanie. Ma Pani/Pan prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz jeżeli uznają Państwo, że przetwarzamy dane osobowe niezgodnie z prawem, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (PUODO).

Więcej szczegółów na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się tutaj (link otworzy się w nowym oknie)

UWAGA! Ten formularz nie służy do uzyskiwania kopii dokumentacji medycznej. Tutaj znajdą Państwo informacje jak uzyskać kopię dokumentacji medycznej. (link otworzy się w nowym oknie)

UWAGA! Ten formularz nie służy do rejestracji na wizyty w poradniach. Tutaj znajdą Państwo dedykowany formularz do rejestracji w poradniach. (link otworzy się w nowym oknie)

Zdjęcie przedstawia rzut z lotu ptaka na teren szpitala. Widoczne są 3 budynki, które zostały oznaczone A B C
Skip to content