Logo SP ZOZ MSWiA w Krakowie

Działamy dla dobra Pacjenta

Oddział kliniczny chorób wewnętrznych i geriatrii

Dodatkowe informacje

Informacji o stanie zdrowia pacjentów udzielają: 

 • Lekarze: +48 12 662 31 71/72;
 • Pielęgniarka Oddziałowa: +48 12 662 31 73;
 • Pielęgniarki: +48 12 662 31 74.

Rodzaj świadczeń

 • świadczenia ogólno internistyczne dla pacjentów ubezpieczonych, finansowane przez Narodowy Fundusz Zdrowia – oddział dysponuje 42 łóżkami,
 • diagnostyka i leczenie chorób układu krążenia, oddechowego, przewodu pokarmowego, endokrynologicznych (cukrzyca, choroby tarczycy), reumatologicznych, układu moczowego,
 • nieinwazyjne badania: 24 i 48 – godzinne monitorowanie EKG i ciśnienia tętniczego krwi metodą Holtera, echokardiografia serca z Dopplerem, USG tętnic szyjnych i obwodowych, USG żył,  spirometria,
 • Oddział posiada monitorowaną salę 4-łóżkową,
 • Stała współpraca z Klinikami i Zakładami Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego –wysoko specjalistyczna diagnostyka oraz konsultacje,
 • realizacja programów profilaktycznych z zakresu układu krążenia, cukrzycy oraz antynikotynowych,
 • prowadzenie badań klinicznych,
 • Kształcenie podyplomowe lekarzy (staże podyplomowe i specjalizacje z zakresu chorób wewnętrznych oraz geriatrii).

Lekarz kierujący oddziałem

Kontakt do oddziału

Pielęgniarka oddziałowa

Godziny przyjęć

Adres

Jesteśmy w:

 • budynku B, piętro ?

Napisz do nas

UWAGA! Ten formularz nie służy do uzyskiwania kopii dokumentacji medycznej. Tutaj znajdą Państwo informacje jak uzyskać kopię dokumentacji medycznej. (link otworzy się w nowym oknie)

UWAGA! Ten formularz nie służy do rejestracji na wizyty w poradniach. Tutaj znajdą Państwo dedykowany formularz do rejestracji w poradniach. (link otworzy się w nowym oknie)

Informacje na temat przetwarzania przez nas Pani/Pana danych osobowych wysłanych w formularzu

Administrator danych osobowych

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Krakowie (sekretariat@zozmswiakrakow.pl).

Cele przetwarzania danych

Przetwarzamy Pani/Pana dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym (podstawa przetwarzania danych to realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony).

Okres przetwarzania danych

Pani/Pana dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.

Prawa i obowiązki

Podanie przez Panią/Pana danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na zawarte w formularzu pytanie. Ma Pani/Pan prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz jeżeli uznają Państwo, że przetwarzamy dane osobowe niezgodnie z prawem, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (PUODO).

Więcej szczegółów na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się tutaj (link otworzy się w nowym oknie)

UWAGA! Ten formularz nie służy do uzyskiwania kopii dokumentacji medycznej. Tutaj znajdą Państwo informacje jak uzyskać kopię dokumentacji medycznej. (link otworzy się w nowym oknie)

UWAGA! Ten formularz nie służy do rejestracji na wizyty w poradniach. Tutaj znajdą Państwo dedykowany formularz do rejestracji w poradniach. (link otworzy się w nowym oknie)

Zdjęcie przedstawia rzut z lotu ptaka na teren szpitala. Widoczne są 3 budynki, które zostały oznaczone A B C
Skip to content